Сайт продається -> dmytrosalesite@gmail.com

Про компанію

Компанія «ТурбоМайстер» займається діагностикою та ремонтом турбокомпресорів на професійному рівні з 2000 року. За півтора десятки років ми зуміли налагодити партнерські відносини з багатьма постачальниками, контрагентами та партнерами, накопичити достатній досвід, сформувати власну логістичну інфраструктуру та технологічну базу. І здобути повагу з боку клієнтів як надійний, перевірений, якісний сервіс, що пропонує свої послуги за оптимальними цінами.

Наявність сучасної виробничо-технічної бази, діагностичного та ремонтного обладнання останнього покоління, кваліфікованого персоналу дозволяє нам надавати своїм клієнтам такі конкурентні переваги при наданні послуг, пов'язаних із ремонтом турбін:

 • забезпечувати оптимальну вартість ремонту (за рахунок скорочення транспортних та інших невиробничих витрат) незалежно від валютних коливань та фінансової нестабільності;
 • виконувати ремонт з гарантованою якістю завдяки досвіду та високій кваліфікації наших фахівців, а також використанню найновішого обладнання;
 • оптимальні терміни ремонту турбонагнітачів незалежно від марки, моделі та року випуску (чому сприяє наявність власних складських площ);
 • вигідні умови співпраці для наших регіональних партнерів;
 • надання гарантії на всі види ремонтних робіт.

Якість ремонту на рівні заводського

Використання тільки оригінальних запчастин, розбирального та балансувального стендів, фрезерного, шліфувального, токарного, піскоструминного обладнання з числовим програмним керуванням дозволяє нам проводити ремонт турбонагнітачів з мінімальними допусками на рівні заводських.

Реальна економія

При виході з ладу турбокомпресора зазвичай потрібно ремонт/заміна одного-двох, дуже рідко – більшої кількості компонентів, тому навіть найдорожчий ремонт виявляється як мінімум удвічі дешевшим за покупку нової турбіни (в середньому реальна економія становить близько 60-80%). При цьому ви отримуєте турбонагнітач, який не відрізняється надійністю і довговічністю від заводського.

Діагностика та консультації перед виконанням ремонтних робіт

Ми не практикуємо ремонт, при якому клієнт постає перед фактом необхідності оплати виконаних робіт після їх виконання. Обов'язкова діагностика дозволяє з'ясувати причини виходу з ладу турбокомпресора, ми повідомляємо клієнтам про те, які деталі слід замінити, та надаємо консультації щодо специфіки правильного догляду за турбіною.

Зручні способи оплати, доставка в будь-яку точку України

Готівкова/безготівкова форма оплати, доставка у всі регіони країни за допомогою будь-якої вітчизняної транспортної компанії («Нова Пошта», «Нічний Експрес», «Автолюкс», «Інтайм», «Гюнсел»).

Для наших фахівців немає секретів у справі ремонту турбокомпресорів. Ми недорого і оперативно вирішимо будь-яку проблему, пов'язану із втратою потужності вашого автомобіля, якщо вона спричинена несправністю турбіни!

СПІВПРАЦЯ

Якщо ви професійно займаєтеся ремонтом транспортних засобів, хочете розвиватися та надавати своїм клієнтам великі можливості, компанія «ТурбоМайстер» готова допомогти вам у цьому. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці СТО, майстерні та автосервіси. Обговорити детальні умови роботи можна, використовуючи форму зворотний зв'язок.

Що ви отримуєте, ставши нашим партнером?

 • індивідуальний підхід;
 • знижки та бонуси на ремонт турбокомпресорів;
 • найкоротші терміни ремонту;
 • оперативна доставка у будь-який регіон України;
 • консультативна допомога з питань, пов'язаних з діагностикою, ремонтом та експлуатацією турбонагнітачів;
 • гарантійне/післягарантійне обслуговування;
 • зручні способи оплати.

Скориставшись нашою пропозицією, ваш автосервіс зможе не лише залучити нових клієнтів, а й суттєво заощадити.

Навіщо упускати унікальний шанс подальшого розвитку свого бізнесу? Стати нашим представником у своїй області (районі, місті) та отримайте сотні та тисячі нових задоволених клієнтів!

Шукаємо постійних замовників на токарно-фрезерні роботи, послуги токаря у Києві. Прийнятні ціни гарантуємо.